• شرکت کاسپین حسابدار پارس
  • 021-91303119
دموی نرم افزار حسابداری سکان
دموی نرم افزار حسابداری سکان
دموی نرم افزار حسابداری سکان

نرم افزار هوشمند سکان سیستمی بر پایه ویندوز است که می توان به صورت آنلاین و از چند نقطه مکانی متفاوت و حتی با استفاده از گوشی هوشمند از امکانات آن بهره مند شد. سکان به گونه ای طراحی شده که هر شخصی حتی با تجربه کم در حوزه حسابداری می تواند از سکان استفاده نموده و فعالیت های مالی شرکت را به نحو احسن انجام دهد. نرم افزار حسابداری سکان دارای ویژگی هایی است که در میان همرده های خود آن را به یک نرم افزار حسابداری برجسته و خاص تبدیل کرده است.   

فضای نرم افزار هوشمند سکان علاوه بر زبان فارسی قابل نمایش به زبان های عربی، کردی و افغانی نیز می باشد. علاوه بر آن بخش تسعیر ارز در سکان بسیار ساده و کاربردی بیش از 20 ارز رایج جهان را در کسری از ثانیه به ریال و هر واحد دیگری تبدیل نموده و کاربر را از زحمت اضافه بی نیاز می نماید. بدون تردید یکی از ویژگی های هر نرم افزار حسابداری کامل این است که بتوان در هر حوزه شغلی از آن استفاده نمود.در سکان نیز شما می توانید بخش های فروشگاهی، صنعتی، پرسنلی حقوق و دستمزد، رستورانی، خرید و فروش، پیمانکاری، گزارشات و بسیاری بخش های دیگر که لازمه حسابداری یک کسب و کار است را ببینید. علاوه بر آن سکان دارای سامانه پیام انبوه است که پل ارتباطی شرکت ها با مشتریان و بقیه مردم می باشد.

تیم تخصصی حسابدار 119 در شرکت حسابداری کاسپین حسابدار پارس با معرفی نرم افزار سکان در دنیای حسابداری تحولی بزرگ ایجاد کرد. زیرا تمامی ویژگی های نرم افزار سکان در کنار قیمت مناسب آن، توجهات مدیران شرکت ها را به خود معطوف کرده است. و با افتخار تنها گزینه روی میز آنها سکان است.