02191303119

پشتیبانی تخصصی نرم افزار نوید و سکان

ساعت کاری 09:00 – 24:00

طراحی سیستم های مالی مکانیزه

طراحی نظام های مالی مکانیزه با هدف ارتقائ سطح کیفی طبقه بندی اطلاعات است . از جمله حسابها ، عوامل و مراکز هزینه و همچنین شناسایی دقیق نقاط پر اهمیت. درثبت های حسابداری می باشد. با استفاده از ابزارهای پیشرفته مدیریتی سیستم. انواع کنترل ها و گزارشات مورد نیاز به راحتی و با دقت کامل استخراج و ارائه خواهند شد.

برای انتخاب نرم افزار و سیستم حسابداری مناسب باید معیار های مختلفی را بررسی نمایید. باتوجه به تنوع زیاد نرم افزار های حسابداری انتخاب یک نرم افزار مالی مناسب و کارامد اهمیت زیادی دارد . چرا که تغییر و تعویض سیستم حسابداری می تواند بسیار پر هزینه و زمان بر و در اغلب موارد غیر ممکن باشد.

معیار های انتخاب یک نرم افزار مالی و حسابداری مناسب بستگی به نوع شرکت دارد. از قبیل نوع فعالیت ، حجم فعالیت ، تعداد کاربران ، تعداد محصولات و خدمات ، مهارت کاربران. پیشتیبانی نرم افزار ، کاربری آسان نرم افزار ، تجربه و سابقه نرم افزار ، مخاطبین نرم افزار در بازار کسب و کار ، مخاطبین نرم افزار در شرکتهای مختلف.

وضعیت گزارش دهی ، نحوه کدینگ حسابداری ، بررسی رعایت اصول حسابداری و مالی. نحوه پشتیبان گیری نرم افزار حسابداری و همچنین بررسی مورد تایید سازمان امور مالیاتی بودن نرم افزار حسابداری و غیره دارد . علاوه بر نرم افزار حسابداری و مالی ، نکته قابل توجه در سیستم های اطلاعاتی استفاده از سیستم سخت افزاری مناسب نیز می باشد .

مجموعه حسابدار 119 با استفاده از تجربیات خود در این زمینه به راحتی می تواند شما را در انتخاب یک نرم افزار مالی و حسابداری مناسب راهنمایی نماید . و همچنین جهت استقرار و بارگزاری اطلاعات مالی و حسابداری همراه شما عزیزان باشد.