02191303119

پشتیبانی تخصصی نرم افزار نوید و سکان

ساعت کاری 09:00 – 24:00

خدمات مالیاتی

خدمات مالیاتی

تهیه اظهارنامه مالیاتی پایان سال

تهیه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده

تهیه گزارشات فصلی خرید و فروش

تنظیم دفاتر قانونی روزنامه و کل

تنظیم لوایح مالیاتی
پیگیری پرونده های دعاوی مالیاتی و شرکت در جلسات حل اختلاف مالیاتی
ثبت نام در پرتال جامع مالیاتی کشور و اخذ کد اقتصادی
ثبت نام ارزش افزوده

باتوجه به اصلاح قوانین مالیاتی، مدیران شرکت ها و صاحبان مشاغل جهت جلوگیری از جرائم مالیاتی باید درخصوص تکالیف مالیاتی و قانونی خود اطلاعات کافی داشته باشند.

متاسفانه در اغلب مواقع عدم اطلاع مدیران و کارفرمایان از نحوه ی انجام امور مالیاتی و تکالیف قانونی مانند بیمه و ارزش افزوده و یا عدم انجام این امور در موعد مقرر خسارات و مشکلات جبران ناپذیری را برای واحد اقتصادی ایجاد می کند.

مجموعه حسابدار 119 با هدف کاهش جرائم و هزینه های مالی آماده ارائه خدمات مشاوره ای کاملی در زمینه های فصول مالیاتی ، ارزش افزوده ، بیمه و اداره کار به کارفرمایان و صاحبان مشاغل می باشد.

کلیه مودیان و مشمولان قانون مالیات های مستقیم باید در زمان های مقرر اظهارنامه مالیاتی خود را تنظیم نمایند.

و به همراه کلیه اسناد و مدارک مالی خود به سازمان امور مالیاتی تحویل نمایند. مودیان باید در این مدارک حتما دفاتر قانونی خود را که شامل دفتر روزنامه ، دفتر کل ، دفتر دارایی و سایر دفاتر قانونی دیگر است را به درستی تنظیم کرده و بدون هیچگونه ایراد و اشکال ارائه کنند .

خدمات مالیاتی

تحریر دفاتر قانونی باید از اصول و قواعد خاصی پیروی کرده و شرایط تعیین شده توسط سازمان امور مالیاتی را داشته باشد تا رد نگردیده و مودیان را دچار دردسر جرایم مالیاتی نکند . به همین منظور مودیان محترم باید در تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و دفاتر قانونی خود دقت کافی را به خرج دهند و برای تحریر آنها از افراد آموزش دیده و با تجربه کمک گرفته و یا با موسسات مالی و حسابداری در خصوص این خدمات مالیاتی مشورت نمایند .