09122096517

مرکز پشتیبان تخصصی نرم افزار حسابداری نوید و سکان

ساعت کاری 09:00 – 24:00

ثبت شکایت

ثبت شکایات

مشتریان گرامی در حسابدار 119 ثبت شکایات به صورت حضوری امکان پذیر است.

شرایط و قوانین استفاده از خدمات حسابدار 119

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات حسابدار 119 به دقت ملاحظه فرمایید.ورود کاربران به وب‏‌سایت حسابدار 119 و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین حسابدار 119 از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های حسابدار 119 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات حسابدار 119 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات حسابدار 119 اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات حسابدار 119 استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به حسابدار 119 ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که حسابدار 119 به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد.